VT Medical - шаблон joomla Книги
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się propagowaniem zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania. Wspomagamy leczenie różnych chorób, poprzez suplementacje i dostarczenie mikroelementów do organizmu.

Krzem najważniejszy pierwiastek

Coraz więcej uwagi poświęca się krzemowi w biologii i zdrowiu człowieka. Istnieje jednak niezrozumienie różnic pomiędzy użytecznością biologiczną pierwiastków a faktem przemycenia ich do organizmu człowieka. Dotyczy to wszystkich pierwiastków a wśród nich krzemu.

Problem z usuwaniem toksyn z organizmu

Organizm człowieka ma problemy z usuwaniem nadmiaru toksyn i może dochodzić do odkładania ich w tkankach co prowadzi do zaburzenia przepływu energii i pojawiania się objawów chorobowych.

Zdrowie organizmu zależy nie tylko

Zdrowie organizmu zależy nie tylko od jakości substancji spożywanych, nie wystarczające jest nawet ich przedostanie się do tkanek ale również muszą być one skutecznie użyte w procesach biologicznych służących podtrzymaniu życia i zdrowia.

Najnowsze artykuły

Dlaczego chorujemy ???

Dr. Paul Aebersold, fizyk ze Stowarzyszenia Energii Atomowej powiedział:
"Ciało twoje wydawać się może tobie to samo co rok temu,
plus minus kilka funtów lub cali, ale ....... w ciągu każdego roku 98% starych atomów będzie wymienionych przez nowe atomy, które pozyskujemy dla naszych ciał z powietrza którym oddychamy, pożywienia które jemy i wody którą pijemy" Dr. Linus Pauling (1960) stwierdził: "Człowiek jest potencjalnie nieśmiertelną, samo odnawiającą się maszyną; jakkolwiek osoba degeneruje się i umiera, i powód tego jest zagadką"

 

czytaj więcej...Dlaczego chorujemy ???
Zakwaszenie organizmu

Dlaczego warto pić zjonizowaną alkaliczną wodę?
Ciała wszystkich organizmów żywych składają się z dużej ilości wody.
Od 70 do 90 procent wszystkich organów stanowi woda.
Woda jest nie tylko medium, w którym zachodzą reakcje tworzące życie, ale sama woda często jest ważnym produktem tych reakcji.

czytaj więcej...Zakwaszenie organizmu
Znaczenie wody w organizmie

Dr. Alexis Carrel otrzymał w 1914 roku nagrodę Nobla za to, że przez 34 lata utrzymał przy życiu wysublimowane z organizmu kurczaka żywe komórki serca. Maksymalna długość życia przeciętnego kurczaka to około 12 lat. Kiedy eksperyment został przerwany po 34 latach komórki dalej żyły.Dr Carrel udowodnił tym samym swoje przypuszczenia, które podsumował następującymi słowami:

czytaj więcej...Znaczenie wody w organizmie
Woda alkaliczna

Dlaczego spożywać wodę alkaliczną o zmienionej strukturze


Po pierwsze, zjonizowana woda jest potężnym płynnym antyoksydantem, który jest łatwo absorbowany przez organizm. Woda ta neutralizuje wolne rodniki. Zniszczenia powodowane przez wolne rodniki powodują, że starzejemy się szybciej i są główną przyczyną wielu chorób z chorobą nowotworową włącznie.

czytaj więcej...Woda alkaliczna
Jonizator wody

Informacje o urządzeniach do alkalizacji wody i zmiany jej struktury
Świadomie korzystając ze zdobyczy naszej cywilizacji, równie świadomie powinniśmy bronić się przed ich negatywnym wpływem, dostarczając organizmowi wartościowej energetycznie i strukturalnie wody.
Uzyskamy to przez zastosowanie urządzeń zmieniających energię wody, jej strukturę i paramerty fizykochemiczne.
Japońscy, Koreańscy i Rosyjscy naukowcy opracowali urzadzenia wykorzystujące elektrolizę i rozdzielenie jonów w celu otrzymania wody funkcjonalnej z szerokim zakresem właściwoci korzystnych dla zdrowia.
Japońskie Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że picie alkalicznej wody, uzyskanej przez jej elektrolizę, pomaga w absorpcji wapnia, usuwa problemy układu trawiennego, daje synegriczny efekt zwielokrotnienia skuteczności działania antyoksydentów a wśród nich witaminy C .... i wiele innych korzyści.

czytaj więcej...Jonizator wody
Ze świata nauki - woda

ZASTOSOWANIE ALKALICZNEJ ANTYOKSYDACYJNEJ WODY W CELU UZYSKANIA i  UTRZYMYWANIA ZDROWIA.
Woda podtrzymuje życie. Około 70-80% naszego ciała jest wodą.
Woda koryguje temperaturę ciała i pomaga w trawieniu. Usuwa trucizny z organizmu jak również tworzy płyny ustrojowe.
Jakość i właściwości wody, którą pijemy determinuje jakość naszego zdrowia.
System oczyszczania i jonizacji wody produkuje perfekcyjnie zrównoważoną, ze względu na pH, nieskażoną alkaliczną wodę pomocną w utrzymaniu dobrego zdrowia.

czytaj więcej...Ze świata nauki - woda
mikroelementy Zn, Cu, Mg, Cr, Au

 

Mikroelementy Zn, Cu, Mg, Cr, Au
Ze względu na brak wielu składników odżywczych w dzisiejszej diecie, w rezultacie czego nasila się występowanie chorób przewlekłych a wśród nich cukrzycy, postaramy się rozszerzyć naszą ofertę. Wykażemy i uzasadnimy konieczność dodatkowego suplementowania standardowego pożywienia.

czytaj więcej...mikroelementy Zn, Cu, Mg, Cr, Au

Zaufaj specjalistom od zdrowia i zdrowego życia

Chcemy zapewnić ci kompleksową obsługę i produkt po którym Twoje życie stanie się lepsze